contact

Circusplaneet vzw

Drongensesteenweg 146
9000 Gent
België

Telefoon
(+32) 09 228 92 72
info@circusplaneet.be

Rekeningnummer
IBAN: BE91 8939 4403 4276
BIC: VDSPBE91

Ondernemingsnummer
0.466.942.954

mail ons

Inschrijvingen
inschrijven@circusplaneet.be

Aurelia Brailowsky
Docent Acrobatie
aurelia@circusplaneet.be

Eline Vyncke
Communicatie- & Productiemedewerker
eline@circusplaneet.be

Eva Grauwels
Pedagogisch & artistiek leider
eva.grauwels@circusplaneet.be

Eva Kahan
Administratief medewerker & verantwoordelijke inschrijvingen
eva@circusplaneet.be

Karolien Verelst
Docent & verantwoordelijke sociaal circus
karolien@circusplaneet.be

Kristel Mareels
Administratief medewerker & verantwoordelijke kostuums
kristel@circusplaneet.be

Matthias Vermael
Zakelijk leider
matthias@circusplaneet.be

Renaud Onderdonck
Docent & verantwoordelijke techniek
renaud@circusplaneet.be

Stijn Briers
Docent & verantwoordelijke Circus Zonder Beperkingen
stijn@circusplaneet.be

Openbaar vervoer

Station Gent Sint Pieters – Circusplaneet
*Lijn 9 Mariakerke Driesdreef – Halte ‘Gent eiland Malem’
*Lijn 14 en 15 Drongen – Halte ‘Malemstraat’

Gent Centrum – Circusplaneet
*Lijn 17 en 18 Drongen – Halte ‘Geitstraat’
*Lijn 3 Mariakerke Post – Halte ‘Gent Seghersplein’