contact

Circusplaneet vzw

Oud-Strijderslaan 1
9000 Gent
België

Telefoon: (+32) 9 228 92 72
E-mail: info@circusplaneet.be
Inschrijven: inschrijven@circusplaneet.be

Rekeningnummer:
IBAN: BE91 8939 4403 4276
BIC: VDSPBE91

Ondernemingsnummer:
0466.942.954

Ons team

Eva Kahan
Administratief medewerker inschrijvingen: inschrijven@circusplaneet.be
Verantwoordelijke artist training: eva@circusplaneet.be

Greet De Weerdt
Administratief medewerker: financiën, subsidies, IT & payroll
greet@circusplaneet.be

Jasmijn Roekaerts
Communicatiemedewerker
jasmijn@circusplaneet.be

Jolien De Decker
Hoofdlesgever luchtacrobatie
jolien@circusplaneet.be

Juan Dauwe Belpaire
Hoofdlesgever acrobatie
juan@circusplaneet.be

Julian Cottenie
Foyerverantwoordelijke en wijkcoördinator Watersportbaan
julian@circusplaneet.be

Karen Decoster
Coördinator
karen@circusplaneet.be

Karolien Verelst
Foyerverantwoordelijke & wijkcoördinator Brugse Poort
karolien@circusplaneet.be

Renaud Onderdonck
Hoofdlesgever & verantwoordelijke techniek en rigging
renaud@circusplaneet.be

Rude Vanwalle
Hoofdlesgever multicircus
rude@circusplaneet.be

Wibbe Pompe
Wijkcoördinator Nieuw Gent
wibbe@circusplaneet.be

Vertrouwenspersoon (API: aanspreekpunt integriteit)
Rude Vanwalle
api@circusplaneet.be

Verantwoordelijken verhuur circuskerk
Julian Cottenie en Karolien Verelst
circuskerk@circusplaneet.be
Meer info via https://circuskerk.be/kerk/verhuur/