contact

Circuskerk

Oud-Strijderslaan 1
9000 Gent

Telefoon: (+32) 9 228 92 72
E-mail: info@circusplaneet.be
Inschrijven: inschrijven@circusplaneet.be

 

Ons team

Aurelia Brailowsky
Hoofdlesgever acrobatie
aurelia@circusplaneet.be

Eva Kahan
Administratief medewerker: inschrijvingen
inschrijven@circusplaneet.be

Greet De Weerdt
Administratief medewerker: financiën, subsidies, IT  & payroll
greet@circusplaneet.be

Jolien De Decker
Hoofdlesgever luchtacrobatie
jolien@circusplaneet.be

Julian Cottenie
Wijkcoördinator Watersportbaan
julian@circusplaneet.be

Karen  Decoster
Pedagogisch coördinator
karen@circusplaneet.be

Karolien Verelst
Hoofdlesgever circomotoriek & wijkcoördinator Brugse Poort
karolien@circusplaneet.be

Matthias Vermael
Algemeen coördinator
matthias@circusplaneet.be

Mieke De Sutter
Stafmedewerker communicatie en vrijwilligersbeleid
mieke@circusplaneet.be 

Renaud Onderdonck
Hoofdlesgever & verantwoordelijke techniek en rigging (vaste riggingdag op vrijdag)
renaud@circusplaneet.be

Stijn Briers
Hoofdlesgever multicircus en kind-oudercircus
stijn@circusplaneet.be

Wibbe Pompe
Wijkcoördinator Nieuw Gent
wibbe@circusplaneet.be

Vertrouwenspersonen (aanspreekpunt integriteit)
Nele Callebaut & Stijn Briers
api@circusplaneet.be

Openbaar vervoer

 

Gent Centrum – Circuskerk
* Lijn 17 en 18 Buslijn Drongen – Halte ‘Gent Malemstraat’
*Lijn 38 en 39 Buslijn Gent Blaarmeersen – Halte ‘Gent overzet’

Station Gent Sint-Pieters – Circuskerk
*Lijn 9 Buslijn Mariakerke Post – Halte ‘Gent overzet’
*Lijn 14 Buslijn Drongen – Halte ‘Gent overzet’
*Lijn 15 Buslijn Deinze – Halte ‘Gent overzet’
*Lijn 65 Buslijn Ursel Kerk Zomergem – Halte ‘Gent overzet’
*Lijn 64 Buslijn Eeklo Waarschoot – Halte ‘Gent overzet’

 

Circusplaneet vzw

 

Drongensesteenweg 146
9000 Gent
België

Rekeningnummer:
IBAN: BE91 8939 4403 4276
BIC: VDSPBE91

Ondernemingsnummer:
0466.942.954