contact

Circusplaneet vzw

Drongensesteenweg 146
9000 Gent
België

Telefoon
(+32) 09 228 92 72

Rekeningnummer
IBAN: BE91 8939 4403 4276
BIC: VDSPBE91

Ondernemingsnummer
0.466.942.954

mail ons: info@circusplaneet.be

Inschrijvingen
inschrijven@circusplaneet.be

Aurelia Brailowsky
Docent Acrobatie
aurelia@circusplaneet.be

Eline Vyncke
Communicatie- & Productiemedewerker
eline@circusplaneet.be

Eva Kahan
Administratief medewerker: Inschrijvingen
eva@circusplaneet.be

Greet De weerdt
Administratief medewerker: Financiën, subsidies, IT  & Payroll
greet@circusplaneet.be

Karen Decoster
Stafmedewerker sociaal circus en educatie
karen@circusplaneet.be

Karolien Verelst
Docent & verantwoordelijke sociaal circus
karolien@circusplaneet.be

Matthias Vermael
Coördinator
matthias@circusplaneet.be

Renaud Onderdonck
Docent & verantwoordelijke techniek en rigging, vaste riggingdag op vrijdag
renaud@circusplaneet.be

Stijn Briers
Docent & verantwoordelijke Circus Zonder Beperkingen
stijn@circusplaneet.be

Openbaar vervoer

Station Gent Sint Pieters – Circusplaneet
*Lijn 9 Mariakerke Driesdreef – Halte ‘Gent eiland Malem’
*Lijn 14 en 15 Drongen – Halte ‘Malemstraat’

Gent Centrum – Circusplaneet
*Lijn 17 en 18 Drongen – Halte ‘Geitstraat’
*Lijn 3 Mariakerke Post – Halte ‘Gent Seghersplein’