Contact

Circuskerk

Oud-Strijderslaan 1
9000 Gent

Telephone: (+32) 9 228 92 72
E-mail: info@circusplaneet.be
Subscription: inschrijven@circusplaneet.be

Our team

Aurelia Brailowsky
Head teacher acrobatics
aurelia@circusplaneet.be

Eva Kahan
Staff: subscriptions
inschrijven@circusplaneet.be

Greet De Weerdt
Staff: finance, funding, IT & payroll
greet@circusplaneet.be

Jolien De Decker
Head teacher aerial acrobatics
jolien@circusplaneet.be

Julian Cottenie
Local coördinator Watersportbaan
julian@circusplaneet.be

Karen  Decoster
Educational coordinator
karen@circusplaneet.be

Karolien Verelst
Head teacher circomotoriek & local coordinator Brugse Poort
karolien@circusplaneet.be

Matthias Vermael
General coordinator
matthias@circusplaneet.be

Mieke De Sutter
Staff: communication and volunteers
mieke@circusplaneet.be 

Renaud Onderdonck
Head teacher & staff rigging
renaud@circusplaneet.be

Stijn Briers
Head teacher multicircus en child-parent cirucs
stijn@circusplaneet.be

Wibbe Pompe
Local coordinator Nieuw Gent
wibbe@circusplaneet.be

POC integrity
Nele Callebaut & Stijn Briers
api@circusplaneet.be

Public transport

Ghent center – Circuskerk
*Line 17 & 18 Drongen – stop ‘Gent Malemstraat’
*Line 38 & 39 Gent Blaarmeersen – stop ‘Gent overzet’

Train station Gent Sint-Pieters – Circuskerk
*Line 9 Gentbrugge Groeningewijk – Stop ‘Gent overzet’
*Line 14 Drongen – Stop ‘Gent overzet’
*Line 15 Deinze – Stop ‘Gent overzet’
*Line 65 Ursel Kerk Zomergem – Stop ‘Gent overzet’
*Line 64 Eekle Waarschoot – Stop ‘Gent overzet’

Circusplaneet vzw

Drongensesteenweg 146
9000 Gent
België

Account information:
IBAN: BE91 8939 4403 4276
BIC: VDSPBE91

Company number:
0466.942.954